Arka Planı
Göster/Gizle

Neler Yapıyoruz

 • SS Günübirlik Doğa Yürüyüşleri

  Sabah evimizden ayrılıp doğanın kucağında dolu dolu bir gün geçirdikten sonra akşam evimizde olmak. Cumartesi veya pazar günleri 1 gün için de olsa şehrin stresinden, trafiğin ve insanların kalabalığından kaçıp ulaşabileceğimiz yaylalar, ormanlar, dağlar, göller ne bulursak görüyoruz, fotoğraflıyoruz, doğanın huzurunu Devamı için tıklayınız.

 • SS DağTrek Yelken Programı

  Uçsuz bucaksız denizlerde yol almanın, keyfin, mutluluğun ve özgürlüğün bir başka adıdır yelken. Yelken programımızla yelkenli yatçılığa adım atacak, yelkenle seyir Devamı için tıklayınız.

 • SS Dağcılık Faaliyetleri

  lk kez dağa gittiğinizde benim burada ne işim var diye düşünürsünüz. Şehre döndükten hemen sonra tekrar ne zaman gideceğinizi düşünmeye başlarsınız. Tutkularınız, egolarınız, sevinçleriniz, hüzünleriniz, öncelikleriniz, boşverdikleriniz, riskleriniz, keyifleriniz, acılarınız… Devamı için tıklayınız.

 • SS

  Devamı için tıklayınız.

 • SS Orman ve Deniz Kampları

  Yaylalarda, deniz kıyılarında, ormanlarda çadır kuruyoruz. Kamp ateşimiz etrafında dostlarımızla sohbet ediyor, kamp yemeğimizi pişiriyor ve gecenin sesi ne söylerse ister türkü, ister şarkı dinliyoruz,  Devamı için tıklayınız.

 • SS Cumartesi Yürüyüşleri

  İstanbul’un yanıbaşında bulunan ve toplu ulaşım araçları ile ulaşılabilen Belgrad Ormanı, kuzey sahilleri, Beykoz ormanları, Adalar gibi bölgelerde tamamen ücretsiz olarak cumartesi günleri organize ettiğimiz yürüyüşlerimizdir. Devamı için tıklayınız.

 • SS Dağcılık ve Kampçılık Uygulama Kampları

  Dağlarda olmak ve bir dağın doruğuna ulaşmayı denemek özel donanımlar, yeterli bilgi seviyesi, fiziksel ve zihinsel kondisyon gerektirir. Bu da ancak uygulama ile elde edilir. Bu amaçla hazırladığımız kamplarımızda bu bilgilere ulaşabilirsiniz. Devamı için tıklayınız.

 • SS Uygulamalı Bilgi Seminerleri

  Genellikle İstanbul içinde gerçekleştirdiğimiz ücretsiz Cumartesi Yürüyüşleri sırasında kısa sunumlar şeklinde hazırladığımız seminerler veriyoruz. Devamı için tıklayınız.

 • SS Yurtdışı Gezileri

  Dünyamızın dört bir yanına dağılmış farklı kültürleri, farklı tatları, farklı yaşamların insanlarını görmek ister misiniz? Farklı coğrafyaların tarihi, doğası, bugünki yaşayışı, mutfağı, Devamı için tıklayınız.

 • SS Yurt İçi Gezileri

  Anadolu’muzun gizli kalmış köşelerinde yerel zenginliklerimizi, kültürümüzü, tatlarımızı, gezilesi görülesi yerleri keşfediyoruz hep beraber. Her ovasında, her vadisinde farklı bir kültürün, farklı bir medeniyetin izlerini taşıyan Devamı için tıklayınız.

Foto Galeri

Dağ Trek Dağcılık ve Doğa Sporları Topluluğu ©     Versiyon 3.0