Arka Planı
Göster/Gizle
 GÖCEK KOYLARI DOĞA YÜRÜYÜŞÜ

GÖCEK KOYLARI DOĞA YÜRÜYÜŞÜ

Etkinlik : Doğa Yürüyüşü
Tarih : 13 Kasım 2021 , Cumartesi Saat: 08:00 | 21:00 Arası
Süre : 1 GECE 2 GÜN
Kontenjan : 19 Kişi ile sınırlıdır. Kalan : 3
Nerede : Muğla Fethiye Göcek
Not :

Göcek koylarında otel/pansiyon konaklamalı 2 gün yürüyüş

Haftasonu kaçamağı için yeni açılan yürüyüş parkurlarında Göcek’te olacağız. Göcek’in nefis koyları ve güzel ormanlarında keyifli 2 parkurda yürüyeceğiz. Akşam Göcek merkezde konaklayacağız. Bu etkinlik minumum 8 kişi ile yapılacaktır. Uçak bileti alımı için bilgi vereceğiz lütfen haber vermeden bilet almayınız.

 

1.gün 13 Kasım Cumartesi saat 08:15 de Muğla Dalaman havalimanında buluşuyoruz. Göcek merkezde bulunan Otel/pansiyonumuza transfer olacağız ve kahvaltı sonrasında İlk gün parkurumuz için İnlice köyüne gidiyoruz. Orman içi etaplarla Göcek koylarını kuş bakışı görebileceğimiz nefis manzaraları izleyerek ulaşacağımız Çığlık koyunda mola vereceğiz. Akdeniz’in serin suları sizi bekliyor. Mola sonrasında parkurumuz koy manzaraları eşliğinde Günlüklü koyunda sona erecek. (duruma ve zamana göre 9-12 km) Akşam yemeğinde isteyenlerle beraber güzel bir mekana gideriz.

 

2.gün 14 Kasım Pazar kahvaltı sonrasında aracımızla Koyların hemen arkasında bulunan Kırcagedire’ye ulaşacağız. Buradan başlayacağımız parkurumuzda 5 km kadar orman içinden Göcek’in dillere destan koylarını ve adalarını kuşbakışı izleyerek Sazlıca koyuna ulaşacağız. Yüzme molasıda vereceğimiz bu etaplarda Osmanağa ve Ayten koyunu görerek Göcek merkeze kadar yürüyeceğiz. (12-14 km) Akşam yemeği sonrasında havaalanına transfer olacağız. Dönüş uçağının 21:00 ve sonrasında olması gerekiyor.

 

Lütfen Dikkat;

  • Kayıt olan kişilerin Hes Kodu kontrolu etkinlik öncesinde tarafımızdan yapılmaktadır.

  • Araç transferlerinde maske takılması zorunludur.

  • Fiyatlarımız katılım sayısına göre değişiklik göstermektedir. (Bknz: Fiyat Bilgisi)

 

Fiyat bilgisi 18 Ağustos’ta netleşecektir.

1618 sayılı yasa kapsamına giren bu faaliyetimiz Türsab A Gurubu 11339 numaralı Bigbam Travel Seyahat Acentası organizasyonudur.

Etkinlik Bilgileri
Dağ Trek Dağcılık ve Doğa Sporları Topluluğu ©     Versiyon 3.0