Arka Planı
Göster/Gizle
ÇİLİNGOZ ORMANLARI DOĞA YÜRÜYÜŞÜ

ÇİLİNGOZ ORMANLARI DOĞA YÜRÜYÜŞÜ

Etkinlik : Doğa Yürüyüşü
Tarih : 9 Ekim 2022 , Pazar Saat: 06:30 | 16:30 Arası
Süre : 5 Saat (Yürüyüş Süresi)
Kontenjan : 19 Kişi ile sınırlıdır. Kalan : 0
Nerede : Çatalca Aydınlar Köyü
Not :

Çatalca Aydınlar Köyünde Çilingoz Tabiat Parkı

Bu etkinlik minumum 14 kişilik katılımla yapılacaktır.

Bu hafta Pazar günü İstanbul’un Karadeniz kıyılarında bulunan Çilingoz tabiat parkı içinde yürüyeceğiz. Gürgen, ıhlamur ve kestane ağaçlarından oluşan nefis bir orman örtüsü içinde zaman zaman patikalar zaman zaman orman yollarından geçen parkurumuz yaklaşık 15 km uzunluğundadır. Sağlıklı herkesin yürüyebileceği parkurumuzda çok fazla tırmanış yoktur. 

 

PROGRAM 

Sabah 06:30 de Pendik'ten hareket ederek aşağıda belirtilen duraklardan katılımcılarımızı alıyoruz ve uygun bir yerde alışveriş ve kahvaltı molası veriyoruz. Yürüyüş bitiminde akşam yemeği molası verilecektir.

 

HAVA DURUMU NASIL OLACAK

Yürüyüş bölgemizdeki ayrıntılı hava durumu için lütfen tıklayınız

 

KAYIT İÇİN

0532 792 49 39 Faik Kayhan’a whatsapp ile HES KODU, ad-soyad, telefon numaranız, bineceğiniz durak, kan gurubunuz, acil durumda aranacak kişi adı ve telefonu bilgilerinizi gönderebilirsiniz.

 

Bilgi almak için Faik Kayhan 0532 792 49 39

 

Lütfen Dikkat Fiyatlarımız katılım sayısına göre değişiklik göstermektedir. Lütfen aşağıda bulunan fiyat bilgisi bölümünü okuyunuz.

  • Araç Durakları
  • Gerekli Malzemeler
  • Fiyat Bilgisi ve Uyarılar
  • Uyarılar
  • Parkur Fotoğrafları

Durduğumuz ara durakları etkinlik kaydını oluştururken seçebilirsiniz.

Araç Durakları:
06:30 Pendik/Kartal
06:40 Maltepe
06:45 Bostancı-Kozyatağı
06:50 Göztepe
06:55 Kadıköy Evlendirme
07:10 Mecidiyeköy
07:25 İncirli
07:45 Avcılar-Beylikdüzü 

 

Kesin hareket saatleri faaliyetten önceki gün mail ile bildirilecektir. Belirtilen saatler yaklaşık saatlerdir.

 

Lütfen hareket saatinden 5 dakika önce durakta olunuz. Geç kalan katılımcılar beklenmeyecektir. Araçlarımız trafik vs. nedenlerle gecikebilir.

 

1618 sayılı yasa kapsamına giren bu faaliyetimiz Türsab A Gurubu 11339 numaralı Bigbam Travel Seyahat Acentası organizasyonudur.

Tercihen yürüyüşe uygun yürüyüş botu ve tozluk,

Yürüyüş kıyafetleri (rahat tshirt,pantolon, tayt vs),

Küçük sırt çantası,

Yağmurluk veya panço,

1 litre su, atıştırmalık veya kumanya.

 

Yürüyüş sonunda giymek için yedek kıyafet ve ayakkabı.

 

Kot ve kadife gibi pamuklu kumaştan pantolonlar, pamuklu t-shirt ve kısa bilekli spor ayakkabılar yürüyüş için uygun değildir.

Belirtilen fiyat rehberler hariç 22 kişi ve üzeri katılımlarda geçerlidir. Daha az katılım halinde 20 TL fiyata ilave olunur. 

Tekli koltukta oturma bedeli ücretin 2 katıdır.

Fiyata Neler Dahil:
Ulaşım
Acente maliyetleri ve rehberlik

 

Önemli Not: Araç organizasyonu katılımcı sayısına göre yapılmaktadır. Son dakikada yapılan iptaller ve habersiz olarak faaliyete katılmamak bizi zor durumda bırakmaktadır. Perşembe günü saat 15:00’dan sonra yapılan iptaller geçerli değildir, bu tarihten sonra sağlıkta dahil herhangi bir nedenle katılım iptali, faaliyete gelmeme yada sabah geç kalarak araca yetişememe durumunda faaliyet ücreti katılımcıdan alınır. 

ETKİNLİK KURALLARI  

Verilen mesafeler yaklaşık değerlerdir. Faaliyet öncesinde mesaj ile araç durakları ve saatleri, araç iletişim bilgileri bildirilecektir. Faaliyete eklediğiniz yada kaydını yaptırdığınız misafirlerinizin etkinliğe gelmesi ve araç bilgilerine ulaşması misafiri ekleyenin sorumluluğundadır. Lütfen misafirlerinizin isimlerini, tc numaralarını ve telefon numaralarını kayıt sırasında doğru olarak veriniz.

 

Bu faaliyet bir doğa sporu faaliyetidir. Gezi yada kültür turu etkinliği gibi dakika dakika planlanmış programlarımız yoktur. Değişen koşullara göre genel programda değişiklikler yapılabilir. Program bitiş saati tahminen yazılmıştır. Bitiş saati farklılık gösterebilir.

 

Hiçbir şekilde doğada çöp bırakmıyoruz. Bu bir gurup faaliyetidir, katılımcıların gurup ile uyum içinde hareket etmeleri beklenir. Bütün faaliyet süresince tek yetkili ekip lideridir.

 

Doğada yapılan etkinlikler ÇEŞİTLİ RİSKLER içermektedir.
Hava şartları, sis, taş düşmesi, hayvan tehlikesi, bilgi, tecrübe, antrenman, konsantrasyon, fiziksel güç, dikkat ve malzeme eksikliği sorun teşkil edebilir.

 

YÜKSEK TANSİYON, KALP, ASTIM, ADALE/EKLEM ROMATİZMASI, EPİLEPSİ, SARA vb. DOĞADA TEDAVİSİ SON DERECE GÜÇ OLAN HASTALIKLARA SAHİP KİŞİLERİN DOĞA YÜRÜYÜŞLERİNE KATILMASI UYGUN DEĞİLDİR.

Etkinlik Bilgileri
ETKİNLİK TAMAMLANDI
Dağ Trek Dağcılık ve Doğa Sporları Topluluğu ©     Versiyon 3.0