Arka Planı
Göster/Gizle
TURKAYAĞI EĞİTİMİ 2 BOLU KARTALKAYA

TURKAYAĞI EĞİTİMİ 2 BOLU KARTALKAYA

Etkinlik : Kayak ve Tur Kayağı
Tarih : 7 Şubat 2019 , Perşembe Saat: 09:00 | 17:00 Arası
Süre : 7-14 Şubat arası istediğiniz zaman
Kontenjan : 2 Kişi ile sınırlıdır. Kalan : 2
Nerede : Bolu Kartalkaya Kartal Otel
Not :

Tur Kayağı ile sizde tanışın

Bütün dünyada ve özelikle Avrupa’da çok yaygın olan Tur kayağı ile tanışmak isteyenler için özel birprogramıız var. Milli Dağcımız ve Tur Kayağı Eğitmeni olan Adem Gül hocamız tarafından 18-24 Ocak ve 7-14 Şubat tarihleri arasında Bolu Kartalkaya’da bulunan Kartal Otel’de tur kayağı eğitimleri verilecektir. Avrupa’da çok popüler olan Tur Kayağı ile tanışmak için bu fırsatı kaçırmayın.

Tur kayağı ekipmanlarının tarafımızdan karşılanacağı bu organizasyonda buluşma yerimiz Bolu Kartalkaya’dır.

Bilgi ve kayıt için Adem Gül 0533 323 07 75. Kayıtları internet sitemizden almıyoruz. Lütfen Adem Gül ile irtibata geçiniz.

Kimler Katılabilir

Temel seviyede kayak kullanmayı bilenler tur kayağı eğitim programımıza katılabilirler.  Temel seviyede kayak kullanmayı bilmeyenler lütfen hocamızla irtibata geçiniz.

Tur Kayağı hakkında

Hemen belirtelim tur kayağı normal kayaktan farklı bir spor dalıdır. Türkiye’de Dağ Kayağı’da denilen bu sporda kayaklarda kullanılan özel bağlamalar sayesinde kayaklarla yürümek mümkün oluyor. Ayrıca kayakların altına eklenen özel bir sentetik deri ( Cool-tex yada bilinen adı ile fok ) ile kayaklar yukarı doğru yürürken geri kaymıyor. Bu sayede pistlere bağlı kalmadan istediğiniz zemin, mesafe ve eğimde özgürce kayabilirsiniz. Sadece hayal etmeniz yeterli.

Tur Kayaklarım yok ne yapacağım

Eğitim için gerekli tur kayağı ve botları tarafımızdan kiralık olarak karşılanacaktır.

Eğitmen Hakkında

Eğitimlerimizi Türkiye Dağcılık Federasyonu Tur Kayağı Eğitmeni ve Dağcılık Antrenörü olan hocamız Adem Gül eğitmenliğinde yapacağız. Hocamız Uzun yıllar boyunca Ağrı, Süphan, Aladağlar ve Artos gibi dağlarda yurtdışından gelen gruplara Tur Kayağı rehberliği yapmıştır.  Yüzlerce öğrenciye eğitimler vermiş ve Dağcılık Federasyonu’nun Ulusal ve Uluslararası pek çok organizasyonunda görev almıştır.

Nasıl Katılabilirim;

Bilgi ve kayıt için Adem Gül 0533 323 07 75

Etkinlik Bilgileri
ETKİNLİK TAMAMLANDI
Dağ Trek Dağcılık ve Doğa Sporları Topluluğu ©     Versiyon 3.0