Arka Planı
Göster/Gizle
VİZESİZ MAKEDONYA TURU

VİZESİZ MAKEDONYA TURU

Etkinlik : Yurtdışı Gezileri
Tarih : 15 Nisan 2016 , Cuma Saat: 10:00 | Arası
Süre : 2 Gece 3 Gün
Kontenjan : 30 Kişi ile sınırlıdır. Kalan : 5
Nerede : Makedonya
Not :

15-17 Nisan 2 Gece 3 Gün Makedonya Turu

Makedonya vizesiz olarak seyahat edebileceğimiz güzel bir Avrupa ülkesi. 2 Gece 3 gün süreli bu programımızda Bitola( Manastır), Ohrid, Prespa, Struga, Gostivar, Kalkandelen ve Üsküp’ü görebileceksiniz. 1 gece Ohrid,1 gecede Üsküp’te 4 yıldızlı otellerde konaklayacağız.Programımız süresince Türkçe profesyonel yerel rehberlik hizmeti alacağız. Rehberimiz bütün program boyunca bizlerle beraber olacak.

 

Uçuş

Pegasus Havayolları

İstanbul Sabiha Gökçen-Üsküp 15 Nisan 2016 saat  – 09.40 Kalkış saat – 10.15 varış

Üsküp - İstanbul Sabiha Gökçen 17 Nisan 2016 – 13.25 Kalkış saat 15.50 varış

 

Kayıt olmak için internet sitemiz üye olmanız gerekmektedir. Kayıt için ön ödeme alınacaktır.

Bilgi için Faik Kayhan 0532 792 49 39 ve bilgi@dagtrek.com

 

1618 sayılı yasa kapsamına giren bu faaliyetimiz Türsab A Gurubu 8657 numaralı Seyahat Acentası Vitray Travel organizasyonudur.

  • Program
  • Fiyat Bilgisi ve Uyarılar

1. Gün 15 Nisan Cuma; Sabah 10:00 da Üsküp’te buluşuyoruz ve bizi bekleyen aracımızla Kavadarktikveş bölgesinden geçerek Bitola’ya ( Manastır) ulaşıyoruz. Şehir gezimizde göreceğimiz yerler Şirok Sokak, Türk Çarşısı, Atatürk Anı Odası ve şehir turumuzdan sonra Ohrid’e doğru yola devam ediyoruz. Yol üstünde Resneli Ziya Bey Sarayını görerek elma diyarı Prespa yöresinden geçerek Ohrid’e varıyoruz. Şehir gezimizi yapıyoruz. Dileyenler gölde tekne turuna katılabilirler (ekstra 10 Euro) Konaklama için Ohrid’de bulunan otelimize yerleşiyoruz. Dileyenlerle akşam yemeği için Balkan gecesine katılabiliriz (ekstra 35 Euro)

 

2. Gün 16 Nisan Cumartesi; Sabah kahvaltının ardından otelimizden ayrılıyoruz ve şiir şöleni ile tanınmış olan Struga şehrine gidiyoruz. Struga şehir gezimizde Şairler köprüsünü, Drim Nehrini ve çarşıyı geziyoruz. Üsküp’e doğru yola devam ediyoruz. Yolumuzun üzerinde bizi bekleyen dağ manzarasını izliyoruz. Molanın ardından Gostivar Şehrine ulaşıyor ve şehir gezimizi yapıyoruz. Ardından Tetova’ya (Kalkandelen) geliyoruz. Şehri ve içinde bulunan Alaca Camii gördükten sonra yola devam ediyoruz. Üsküp’e varıyor ve şehir turuna başlıyoruz. Sırası ile Üsküp Kalesi, Mustafa Paşa Camii, Kurşunlu Han, Türk Çarşısı, Vardar Nehri ve üzerinde yer alan Taş Köprü, Makedonya Meydanı, Rahibe Teressa Heykeli, Eski Tren Garı ve tabi tarihin önemli karakteri olan Büyük İskender Heykelini ve çevredeki görülecek diğer yerleri ziyaretin ardından konaklama için Üsküp’te ki otelimize geçiyoruz.

 

3. Gün 17 Nisan Pazar; Kahvaltı sonrası Üsküp’te Alışveriş için 2 saat serbest zaman veriyoruz. Ardından hava alanına transfer ve İstanbul’a dönüş…

Kredi kartı tek çekim 5 Euro, 3 taksit için 10 Euro ilave olunur.

Kayıt için ön ödeme alınacaktır. Kredi kartı ile ödeme yapacaklardan ücret tek seferde alınır.

Dahil Olanlar;

2 Gece 4 yıldızlı otelde oda kahvaltı konaklama

Bütün gezi boyunca transferler

Profesyonel Rehberlik

Zorunlu seyahat sigortası

 

Dahil Olmayanlar;

Uçak biletleri

Ekstra turlar

Öğle ve akşam yemekleri

Müze giriş ücretleri

Etkinlik Bilgileri
ETKİNLİK TAMAMLANDI
Dağ Trek Dağcılık ve Doğa Sporları Topluluğu ©     Versiyon 3.0