Arka Planı
Göster/Gizle

Biz Kimiz

 • SS Adem Gül

  Bitlis Doğumluyum. Spor hayatıma 1988 yılında Bitlis İl Gençlik Spor Atletizm takımında Kros Koşucu olarak başladım. 1996 yılında başladığım Türkiye Dağcılık Federasyonu bünyesinde verilen Dağcılık ve Arama Kurtarma Eğitimlerini tamamladım. 2009-2011 yılları arasında Türkiye Dağcılık Federasyonu Devamı için tıklayınız.

 • SS

  Devamı için tıklayınız.

 • SS Faik Kayhan

  1976 Yozgat Çayıralan doğumluyum. 2100 metrelere varan yaylaları ve güzel insanlarıyla memleketimin ormanlarla kaplı dağlarında doğa ile ilk deneyimlerimi çocukluğumdan itibaren yaşadım. Çocukluğumun ilk zamanlarında bütün tatillerim üniversite yıllarına kadar arkadaşlarımla dağlarda, yaylalarda Devamı için tıklayınız.

 • SS İsmail Şekerci

  1965 Isparta doğumluyum… 1982’de başlayan askeri öğretimim ve mesleğim 2009’a kadar TSK’nin çeşitli kademelerinde; farklı il ve ülkelerde devam etti. 2009’da emekli oldum… Yedi Tepe Üniversitesinde MBA yaptım. Emekli olduktan üye olduğum Dağcılık Kulüpleri vasıtası ile hem Türkiye Devamı için tıklayınız.

 • SS Mutlu Ataç

  1976 Ankara doğumluyum. Uludağ Üniversitesi İktisat Fakültesi mezunuyum. 2005 yılında başladığım dağcılık ve kaya tırmanışı eğitimlerimi bitirdim. Yurtdışında Mont Blanc, Türkiye’ de Ağrı, Süphan, Kaçkar, Erciyes, Hasan Dağı, Aladağlar'da ve Güney Toroslar'da pek çok yaz ve kış Devamı için tıklayınız.

 • SS Nurcan Taşpınar

  1965 Nevşehir doğumluyum. Nevşehir Lise’si mezunuyum.   Dijital baskı dalında okullara yönelik,  Antalya-Isparta- Burdur bölge bayiliği yaptım. Son iki yıldır İstanbul’da yaşıyorum. Devamı için tıklayınız.

 • SS Osman Bahar

  1985 yılında Fatsa’da doğdum ve 10 yaşına kadar yeşillerin içindeki köyde büyüdüm. Anadolu Üniversitesi Gazetecilik Bölümü mezunuyum. Mezuniyetimden sonra bir süre basın-yayın organları ve medya takibi alanında çalıştıktan sonra sosyal medyaya geçiş yaptım. Yaklaşık 3,5 Devamı için tıklayınız.

 • SS Seval Bahar

  1986 yılı İstanbul doğumluyum. Marmara Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü mezunuyum. Üniversite yıllarında çeşitli PR ajanslarında staj yaptım. Bir müddet İngiltere’de yaşadıktan sonra Ajans Press’te Basın Analisti olarak görev aldım. 2013’ten bu yana GroupM Medya Ajansı’nda Devamı için tıklayınız.

 • SS

  Devamı için tıklayınız.

Foto Galeri

Dağ Trek Dağcılık ve Doğa Sporları Topluluğu ©     Versiyon 3.0